ProtanPlus

Очень интересные новости и факты. Про Украину и не только

В Україні набуло чинності рішення РНБО щодо припинення договору про дружбу з Росією

В Україні в середу, 19 вересня, набув чинності указ президента Петра Порошенка про рішення Ради національної безпеки і оборони України «Про договір про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією». Відповідний указ опублікований в офіційному виданні органів влади «Урядовий кур’єр».
  Згідно з указом, підписаним президентом 17 вересня, він набирає чинності з дня його опублікування.
Як повідомлялося, 17 вересня президент Петро Порошенко увів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони про припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною та РФ. Нагадаємо, 16 квітня президент України Петро Порошенко повідомив, що найближчим часом внесе до Верховної Ради пропозиції що припинення в односторонньому порядку дії окремих положень «великої угоди» про дружбу і співробітництво з Росією. 28 серпня президент Петро Порошенко повідомив, що найближчим часом очікую від Міністерства…В Україні в середу, 19 вересня, набув чинності указ президента Петра Порошенка про рішення Ради національної безпеки і оборони України «Про договір про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією». Відповідний указ опублікований в офіційному виданні органів влади «Урядовий кур’єр».
  Згідно з указом, підписаним президентом 17 вересня, він набирає чинності з дня його опублікування.
Як повідомлялося, 17 вересня президент Петро Порошенко увів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони про припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною та РФ. Нагадаємо, 16 квітня президент України Петро Порошенко повідомив, що найближчим часом внесе до Верховної Ради пропозиції що припинення в односторонньому порядку дії окремих положень «великої угоди» про дружбу і співробітництво з Росією. 28 серпня президент Петро Порошенко повідомив, що найближчим часом очікую від Міністерства закордонних справ України пакет документів необхідний для припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною та РФ.
6 вересня Рада національної безпеки і оборони затвердила рішення щодо непродовження Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Росією і Україною, підписаного у 1997 році.
Джерело: tyzhden
 
Новости Украины

Источник новости: inarmy.info
Design by idea!. Интересные новости © 2015. RSS