ProtanPlus

Очень интересные новости и факты. Про Украину и не только

Уряд ухвалив санкційний список спостерігачів за виборами

Уряд ухвалив санкційний список спостерігачів за виборами представників країн, які брали участь як «спостерігачі» на незаконно проведених «виборах» у Криму.

Про це на своїй сторінці у Twitter написав міністр з питань окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш, передає УНН.
 
«Сьогодні (6.03.) за пропозицією МТОТ ще одне важливе рішення прийнято Урядом для протидії легітимізації держави-окупанта в українському Криму. Ми підготували санкційний список,куди потрапили громадяни 13 країн, які були „спостерігачами» на незаконно проведених виборах президента РФ в Криму», — написав Черниш.Уряд ухвалив санкційний список спостерігачів за виборами представників країн, які брали участь як «спостерігачі» на незаконно проведених «виборах» у Криму.

Про це на своїй сторінці у Twitter написав міністр з питань окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш, передає УНН.
 
«Сьогодні (6.03.) за пропозицією МТОТ ще одне важливе рішення прийнято Урядом для протидії легітимізації держави-окупанта в українському Криму. Ми підготували санкційний список,куди потрапили громадяни 13 країн, які були „спостерігачами» на незаконно проведених виборах президента РФ в Криму», — написав Черниш.
Новости Украины

Источник новости: inarmy.info
Design by idea!. Интересные новости © 2015. RSS